niedziela, 18 stycznia 2015

Kartka z kalendarza.

Wymyśliłam sobie, że z okazji Dnia Babci i Dziadka podarujemy Dziadkom ręcznie robione kalendarze ze zdjęciami wnuków. Prawdę mówiąc miał to być prezent świąteczny, ale oczywiście nie zdążyła. Kalendarz robię na bazie ze Studio75, i gdy byłam przy wrześniu ukazało się nowe weekendowe ekspresowe wyzwanie właśnie w Studio75. Więc wrzesień ekspresowo wykonałam według wytycznych czyli takiej oto mapki:Może fajniej by to wyglądało, gdybym przyklejała na dystansikach, ale przyklejam na płasko, bo kalendarz za bardzo by odstawał od ściany. Ta baza jest bardzo fajna, bo jak się rok skończy można odciąć kalendarz i zostanie po prostu albumik. Kartkę z kalendarza zgłaszam na wyzwanie w Studio75.


 


Materiały, jakich użyłam, wszystkie pochodzą ze sklepu Studio75: 


Kalendarz A4 2015 , bindowany, srebrna sprężyna.Panna Oliwia zestaw papierów. Klej magic z aplikatorem5 komentarzy:

 1. Śliczny, klimatyczny wrzesień, modelki cudne :D Niestety, ale w wyzwaniu jednym z wytycznych jest wykonanie kartki, więc może jeszcze uda się Tobie wykonać pracę spełniającą wytyczne?

  OdpowiedzUsuń
 2. Szybko, szybko i nie doczytałam ;) Trudno, nie zdążę, ale fajnie było pracować z mapką :)

  OdpowiedzUsuń
 3. cudny! Panna Oliwia świetnie pasuje do zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudnie ale tak jak już wspomniała Aka- wytyczną było wykonanie karteczk, wielka szkoda, bo ta fotka jest rewelacyjna. Mimo wszystko cieszę się, że dobrze pracowało Ci się z naszą mapką :) Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny pomysł na prezent : )Dziewczynki do schrupania: )

  OdpowiedzUsuń