poniedziałek, 2 czerwca 2014

Portal Party Scrapujących Polek.

Postanowiłam wziąć udział w portalowym party Scrapujących Polek z okazji Dnia dziecka i świetnie się w ten weekend bawiłam. 
Zaczęłam od Blog Hopa, odwiedzając blogi dziewczyn zarządzających portalem pełne fantastycznych prac - zabawa wielce inspirująca. A potem wzięłam się sama do dzieła, lawirując między świętowaniem z dziećmi, wyjeżdżającymi i przyjeżdżającymi gośćmi, pakowaniem Anieli na wycieczkę itp. I udało mi się wziąć udział w trzech ekspresowych wyzwaniach! I w dodatku odważyłam się na rzecz dla mnie nową - ATC :)))

W moim  ATC z motywem dziecka i jego zwierzaka role główne grają Anielka i Mały - nasz ukochany psiak, który niedawno od nas odszedł. 


Spacer z dziewczynkami był okazją do wzięcia udziału w kolejnym wyzwaniu - tym razem fotograficznym: "Z perspektywy dziecka" Tu ponownie występuje Anielka. 


I na koniec zostawiłam sobie wyzwanie Działu Kartek - dziewczyny chciały, aby zrobić kartkę z motywem bajkowym. U mnie to motyw z kreskówki . I zdążyłam tuż przed północą!

Znacie dzielnego marynarza, który uwielbia szpinak?


Pozdrawiam Was i życzę dobrej nocy!

2 komentarze:

 1. ATC wymiata. Oglądam i oglądam i nie mogę się dopatrzeć jak jest zrobione tło. To zdjęcie świetne, Jak ilustracja z książki fantasy. I do tego to skrzydło. Skąd takie masz jeśli nie tajemnica?

  Kartka wywołałą u mnie uśmiech na twarzy, bo sie naoglądało w dzieciństwie Popeye'a. I do tego z jego gestem "takiego wała"... ;-) Ha, ha...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ha! Tło to papier od Ciebie :))) A skrzydło to metalowy motylek, który odpadł od czegoś, co miał dziewczynki. Znalezisko.

   Usuń